З МЕТОЮ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ СЕРЕД ДІТЕЙ

Дата: 27.01.2023 16:45

24 січня 2023 року був проведений рейд «Безпека життєдіяльності», з метою попередження нещасних випадків серед дітей, перевірки дотримання правил пожежної безпеки у побуті тощо.

Комісією у склады фахівця із соціальної роботи КУ «ЦНСП» О. Македонської, головного спеціаліста ССД Болградської міської ради О. Шатських, провідного фахівця відділу ОНПР та ЗЦЗ Болградського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області В. Іванько В.А., старшого інспектора ювенальної превенції Болградського РВП ГУНП в Одеській області майор поліції А. Алексеєвої було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні, сім’ї одиноких матерів тощо.

З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо обережного користування електроприладами, дотримання правил протипожежної безпеки, акцентовано увагу на необхідності виконання належним чином батьківських обов’язків.