Засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання додаткових гарантій щодо соціального захисту

Дата: 07.02.2023 10:50

В кінці минулого тижня у в Болградській міській раді відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання додаткових гарантій щодо соціального захисту населення Болградської територіальної громади Одеської області.

Було розглянуто 4 заяви щодо надання цільової адресної допомоги окремим категоріям населення та 2 заяви щодо надання цільової адресної допомоги членам сімей військовослужбовцям, учасників добровольчих формувань територіальної громади, які загинули (померли) під час проходження військової служби та виконання службових обов'язків в період дії воєнного стану.