Роз‘яснювальна робота з суб‘єктами господарювання

Дата: 10.02.2023 15:10

Інспекцією з благоустрою Болградської територіальної громади проводиться роз‘яснювальна робота з суб‘єктами господарювання щодо дотримання Правил благоустрою громади в частині прибирання  прилеглої території від снігу. Згідно Правил благоустрою території населених пунктів Болградської територіальної громади та Закону України про благоустрій населених пунктів, обов‘язок щодо утримання прилеглої території покладається на керівників установ і організацій, а також суб‘єктів господарювання всіх форм власності. У зимовий період це перш за все прибирання від снігу та обробка протиожеледною сумішшю.

Якщо у мешканців громади є питання або інформація про факти порушення Правил благоустрою, вони можуть зателефонувати за номером 04846-4-11-63.