ПІДСУМКИ 3-ГО ДНЯ НОВИХ ГРАФІКІВ

Дата: 13.02.2023 09:40

За підсумками третього дня, вдалося забезпечити 100% будинків клієнтів світлом в гарантовані години («біла зона»). В Одесі та Одеському районі світло було в середньому 19 годин на добу. Мешканці Одеської області були зі світлом цілодобово.

Все завдяки достатнім лімітам та сприятливим погоднім умовам, що призвели до збільшення зеленої генерації.

Нам дуже важливий зворотній зв'язок клієнтів про графіки. Просимо вас надсилати його у приватні повідомлення нашої Facebook-сторінки https://www.facebook.com/dtekoem . За підсумками зворотного зв’язку та наявності можливостей енергосистеми, графіки можуть бути переглянуті наступного тижня.

Тримаймося! Світло обов’язково переможе темряву!

За інформацією ДТЕК Одеські електромережі