Про підсумки роботи громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Болградської міської ради за 2022 рік

Дата: 09.02.2023 14:20

Додаток до рішення виконкому
Болградської  міської  ради
від    ___.02.2023 р. № ___

Про підсумки роботи
 громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті
 Болградської міської ради за 2022  рік

Виконавчий комітет Болградської міської ради в реалізації житлових питань керується Законом Ук раїни «Про місцеве самоврядування в Україні, «Житловим кодексом Української РСР», Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про житловий фонд соціального призначення», Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 р. № 470, Постановою Ради Міністрів Української РСР від 04.02.1988 р. №37 «Про службові жилі приміщеннях» і іншими підзаконними актами.

Громадська комісія з житлових питань при виконавчому комітеті Болградської міської ради (далі - комісія) була створена рішенням виконавчого комітету Болградської міської ради від 30.12.2020 р. № 28.

За 2022 рік комісією проведено 9 засідань (в 2021 р. - 10 засідань), розглянуто 17 питань (в порівнянні - за 2021 р. розглянуто 20 питань), з них:
- про постановку на квартирний облік – 6, в тому числі 1 відмова у зв’язку з відсутністю підстав для взяття на квартирний облік;
- про зняття з квартирного обліку в зв'язку з поліпшенням житлових умов (у зв’язку із смертю)  - 1;
- про підсумки перереєстрації осіб, які перебувають на квартирному обліку - 1;
- про видачу службових ордерів – 7;
- про внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань – 1;
Про надання службовим приміщенням статусу службових – 1.
Всього за 2022 рік було надано 7 службових ордерів на житлові приміщення.
З 01.10.2022 р. по 31.12.2022 р. проводилася перереєстрація осіб, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Болградської міської ради, підсумки якої будуть розглядатися  на засіданні виконавчого комітету Болградської міської ради у лютому 2023 року.

Голова комісії                                                                                                    Г.Г. Мунтянова