НАША СИЛА – В ЄДНОСТІ

Дата: 16.02.2023 11:19

Сьогодні з нагоди особливого дня – Дня єднання, на центральної площі Болграда представники районної та міської влади, мешканці громади прийняли участь в церемонії підняття Державного прапору та вшанували хвилино мовчання пам’ять загиблих за свободу країни українців.Фото без опису

Ця акція була започаткована в минулому році президентом України Володимиром Зеленським.

Чому саме 16 лютого? Тому, що саме взимку 2022 року росія почала без пояснень стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення рф до України. Серед дат, коли це можливо, видання The Sun назвало день 16 лютого 2022 року.

Тоді українська влада закликала громадян країни не панікувати. Пізніше президент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання України, щоб показати єдність українського народу, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці — це єдиний народ.

Пам’ятаємо, що тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!