СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ПІД КОНТРОЛЕМ

Дата: 17.02.2023 10:55

Вчора відбулася виїзна комісія щодо надання акту встановлення факту здійснення догляду за іншою особою, яка цього потребує.

Комісією було проінспектовано 7 жителів в місті Болград, сіл Виноградівка, Табаки. За результатами розгляду звернень будуть надані акти-відповіді.

Додамо, що до складу комісії входять начальник відділу соціального захисту населення Болградської міської ради Альона Жолтова,  фахівець із соціальної роботи КУ "ЦНСП" Марина Миргородська, провідний фахівець із соціальної роботи КУ "ЦНСП" Болградської міської ради Олена Гриценко, старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Болградської РТЦК та СП Андрій Рєзніков.

За інформацією відділу соціального захисту населення Болградської міської ради