СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2023 11:26

Шановні мешканці Болградської громади!

Сьогодні вся Україна вшановує пам’ять громадян, які відали власне життя заради майбутнього своїх дітей, всього українського народу.

Вони захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, боролися за вільну та чесну країну, вірили у європейське майбутнє України.

Ми низько вклоняємось та дякуємо і тим героям, що полягли, і тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищають кордони нашої Батьківщини.

День Героїв Небесної Сотні – це День мужності українського народу, це день свободи та рівноправ’я!

Нехай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, додає нам сили та волі, мудрості та наснаги для боротьби за краще майбутнє жителів нашої громади, для зміцнення нашої держави.

Щиро бажаю усім мирного неба, родинної злагоди та досягнення найвищої мети – Незалежності, Волі та Свободи Української Соборної Держави.

Герої не вмирають, доки живе їхня слава!

Болградський міський голова Сергій Димитрієв