ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ

Дата: 21.02.2023 15:31

Згідно наказу військового коменданта Болградського району № 1 від 15 лютого 2023 року «Про впровадження на території Болградського району заходів правового режиму воєнного стану», відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажу, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456, в Болградському районі затверджено перелік уповноважених осіб, яким надано повноваження щодо перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану.

Також уповноваженим особам доручено суворо дотримуватися вимог Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456.

Військовий комендант Болградського району Олександр Дем’янов