УСІХ ПАЦІЄНТІВ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА СТАЦІОНАРНОМУ ЛІКУВАННІ В БОЛГРАДСЬКІЙ ЦРЛ, ПОЧНУТЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ТРИРАЗОВИМ ХАРЧУВАННЯМ

Дата: 22.02.2023 16:58

Про це сьогодні на апаратній нараді при Болградському міському голові повідомив генеральний директор КНП "Болградська районна центральна лікарня" Болградської міської ради Віктор Дішлі.

«Буквально вчора було підписано відповідний наказ», - поінформував керівник медустанови.

Віктор Дішлі також додав, що організація триразового харчування для пацієнтів стаціонару стало можливою завдяки запасу продуктів, придбання яких фінансувалося як із бюджету Болградської міської ради та якими неодноразово забезпечували Болградську ЦРЛ різні благодійні організації, у тому числі міжнародні.