До уваги операторів ринку харчових продуктів

Дата: 24.02.2023 09:34

До уваги операторів ринку харчових продуктів, служба RASFF повідомляє:

Відповідно  до  Законів  України  «Про  державний  контроль  за  дотриманням  законодавства  про  харчові  продукти,  корми,  побічні  продукти  тваринного  походження,  ветеринарну  медицину  та  благополуччя  тварин»,  «Про  основні принципи  та  вимоги  до  безпечності  та якості  харчових  продуктів»,  керуючись Положенням  про  Головне  управління  Держпродспоживслужби в  Одеській області,  затвердженого  наказом  Держпродспоживслужби  від  24.02.2020  №  159  та  з  метою  недопущення  до  обігу  непридатних  і  небезпечних  харчових продуктів  просимо  повідомити  операторів  ринку, які  здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів,  стосовно виявлення неавторизованої  речовини  диметоат  у  лаймах,  що  експортувались  з Бразилії  (експортер:  Brasfresh  Importacao  Е  Exhjrtacfo  LTD A,  Brazil; оптовик:  Апасо  geeve  International,  Netherlands)  до  України  (одержувач: ТзОВ «ТС ПЛЮС» вул. Краснова, 24, м. Київ)
Також, стосовно виявлення Salmonella  enterica  ser.  Enteritidis  у  курячому  м 'ясі  (ММО),  що експортувалось  з  Польщі  (виробник:  Drobiowo.  P I  Mariora  Krysiak,  Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до  України одержувач:  ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД»,вул. Надпільна, 261/101, м.  Черкаси).