З НАГОДИ РІЧНИЦІ ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ: В БОЛГРАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВІД ОКУПАНТІВ

Дата: 24.02.2023 10:56

24 лютого 2022 року - це день, який назавжди розділило життя багатьох українців на «до» та «після» та який назавжди залишиться в пам’яті кожного з нас.

Сьогодні перший заступник начальника Болградської РВА Денис Байлук, заступник голови Болградської районної ради Володимир Романовський, начальник загального відділу райради Ольга Стойнова та перший заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов поклали квіти до Меморіалу Слави в Болграді та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників.

Також с хвилини мовчання почався сьогоднішній робочий ранок в апараті, структурних підрозділах, комунальних установах Болградської міської ради та в старостатах Болградської громади.

Вічна памʼять нашим небесним Янголам-охоронцям, які поклали своє життя за незалежну та вільну Україну.

Рік війни , рік мужності, рік незламності, рік болю і сліз . Рік, що змінив кожного з нас. Змінив, але не зламав.

Дякуємо ЗСУ за кожен наш ранок, за те, що відвойовуєте країну днями і ночами, за те,що змінили своє життя аби не змінилось наше.