БАГАТОЦІЛЬОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО З ІНВАЛІДНІСТЮ: ХТО ТА СКІЛЬКИ МОЖЕ ОТРИМАТИ

Дата: 27.02.2023 11:55

В Болградській РВА пройшла зустріч представників благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» з внутрішньо переміщеними особами Болградської, Криничненської та Василівської громад Болградського району.

Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» за сприянням Болградської РВА організувала реєстрацію внутрішньо переміщених осіб для отримання благодійної грошової допомоги в рамках проекту «Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин на території Одеської та Хмельницької областях».

Проект передбачає надання фінансової допомоги людям, що евакуювались з територій, окупованих після 24.02.2022 року чи зон активних бойових дій та в родині яких є люди із зазначеними критеріями вразливості.

Допомога у розмірі 6660 грн на одну особу нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї (не більше чотирьох на родину) одноразово. Отримати її можуть ті, хто не отримував допомогу від благодійних організацій упродовж останніх 3 місяців.

Згідно з умовами проекту допомога буде надана родинам ВПО, в яких є:

- особи з інвалідністю 1 або 2 група;

- особи з інвалідністю з дитинства 1 або 2 група;

- діти з інвалідністю до 18 років;

- особи, які мають важкі фізичні або психічні вади, а саме: важке порушення зору; важке порушення слуху; мають проблеми з самообслуговуванням (потребують допомоги та догляду інших членів сім’ї); мають складнощі у пересуванні; мають порушення пам’яті, концентрації та уваги; мають порушення мови.

Зверніть увагу, що попередньо можна зареєструватись, заповнивши форму за посиланням:

Наголошуємо - це попередня реєстрація, після неї вам зателефонують.

У минуло п’ятницю було зареєстровано приблизно 20 членів родин з числа ВПО Болградської, Криничненської та Василівської громад району.

Заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Вячеслав Кулик висловив щиру подяку БФ «Карітас Одеса УГКЦ» за матеріальну, соціальну та психологічну підтримку, яку вони надають внутрішньо-переміщеними особами Болградського району.

За інформацією Болградської районної військової адміністрації