ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ - ОБОВ‘ЯЗОК КОЖНОГО

Дата: 03.03.2023 16:18

Багато жителів громади з відповідальністю та розумінням ставляться до вимог щодо благоустрою та закликів Інспекції з благоустрою Болградської міської ради підтримувати порядок постійно. Але інколи ще доводиться залишати приписи про усунення порушень санітарного стану.

Зазначимо, припис - це прохання, попередження, в якому міститься інформація, що саме треба виправити, і в які терміни.

Що буде, якщо їх постійно ігнорувати?

Це буде вважатися порушенням Правил благоустрою і може стати приводом до складання протоколу та виклику на засідання адміністративної комісії Болградської міської ради.

«Виписуючи такі приписи, я наголошую, що це не погроза чи покарання, а перш за все – прохання, нагадування дбати про благоустрій своєї вулиці, зокрема, біля свого будинку. Адже з цього і починається чистота. Якщо кожен прибиратиме біля себе і не смітитиме біля інших – місто буде доглянуте і квітуче. Зробити його саме таким – ось наша основна мета», - закликає начальниця Інспекції з благоустрою Болградської міської ради Діана Петрік.

На фото: бесіда представника Інспекції (зліва) з мешканцем громади.