Увага! Зміни порядку продажу алкоголю

Дата: 09.03.2023 10:54

Болградська міська рада доводить до відому мешканців територіальної громади, що згідно отриманого листа від Одеської обласної військової адміністрації  "Про  деякі  питання  регулювання  торгівлі сильнодіючими  хімічними  і  отруйними речовинами,  а  також  алкогольними напоями  та  речовинами,  виробленими  на спиртовій  основі,  в  умовах  правового режиму воєнного стану в  Одеській області" та Відповідно  до  пункту  13  частини  першої  статті  8  Закону  України «Про  правовий  режим  воєнного  стану»,  Порядку  заборони  торгівлі  зброєю, сильнодіючими  хімічними  і  отруйними  речовинами,  а  також  алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму  воєнного  стану  в Україні  або окремих її  місцевостях, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  29  грудня  2021  року  №1457, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:
1.  Заборонити  до  завершення  дії  воєнного  стану  в  установленому  порядку продаж в Одеській області:
1.1.  сильнодіючих хімічних і отруйних речовин;
1.2.  речовин,  вироблених  на  спиртовій  основі  (за  винятком  лікарських засобів,  дозволених  до  застосування  та  включених  до  Державного  реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів);
1.3.  алкогольних  напоїв  військовослужбовцям  Збройних  Сил  України, Національної гвардії України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України  військовим  формуванням,  правоохоронним  органам,  органам спеціального  призначення  з  правоохоронними  функціями,  особам,  що виконують функції із забезпечення порядку  і оборони України або особам, що мають  зовнішні  ознаки  належності  до  цих  формувань  (наявність  військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).
2.  Продаж  алкогольних  напоїв  здійснювати  в  торговельних  мережах, закладах  громадського  харчування  тощо,  які  мають  ліцензію  на  торгівлю алкогольними  напоями  відповідно  до  чинного  законодавства,  у  період  з 09 годин 00 хвилин до 22 годин 00 хвилин, з урахування вимог пункту 1.3.
Даний Наказ набуває чинності з 01 березня 2023 року.