У БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОСТЕЖУЄТЬСЯ ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КОРОНІРУС

Дата: 10.03.2023 11:33

Таку інформацію вчора на апаратній нараді при Болградському міському голові озвучив головний лікар Болградського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Болградської міської ради Ігор Великсар.

«Рівень захворюваності за минулий тиждень активно йде на зниження. Якщо й реєструються захворювання на коронавірусну інфекцію, то поодинокі випадки. Іншими словами, ситуація під контролем», - наголосив лікар.

Він також додав, що Центр забезпечений повною мірою вакцинами від ковіда, та закликав вакцинуватись усіх тих, хто цього ще не зробив.

Нагадаємо, за два перших місяця цього року сімейні лікарі зафіксували 21 випадок захворювань на коронавірусну інфекцію, 15 з яких припали саме на лютий. Двох пацієнтів похилого віку навіть довелося госпіталізувати до ковидного відділення Ізмаїльської лікарні через ускладнення перебігу хвороби.