ДО ВІДОМА ДЕЯКІХ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.03.2023 11:46

ДО ВІДОМА ДЕЯКІХ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ
БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Болградська міська рада запрошує мешканців БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (м. Болград, села Владичень, Виноградівка, Тополине, Оксамитне, Табаки, Залізничне), які Є ПЕНСІОНЕРАМИ ЗА ВІКОМ ТА ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ У РОЗМІРІ МЕНШЕ 3200 ГРН, для отримання гуманітарної допомоги у вигляді харчових наборів.

Видача допомоги буде проводитися з 13.03.2023 р. по 23.03.2023 р. включно з 10.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 год. за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 30 (приміщення Будинку культури).

При собі потрібно мати:
- паспорт громадянина України,
- документи, що підтверджують реєстрацію на території Болградської громади,
- ідентифікаційний номер,
- довідку з ПФУ з розміром пенсії станом на 01.03.2023 року
Додаткову консультацію можна отримати за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39 каб. 1.