ПРОГРАМА БЕЗКОШТОВНОЇ ПСИХО-СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ #ОДЕСА_ДОБРА

Дата: 21.03.2023 15:43

Проєкт #Одеса_Добра є важливою ініціативою, оскільки забезпечення психологічної допомоги є необхідним кроком для зміцнення добробуту та здоров'я нашого суспільства. Ми розуміємо, що складні життєві обставини можуть виникати у кожного з нас, і хочемо зробити все можливе, щоб допомогти тим, хто переживає важкі моменти в своєму житті.

Наша команда складається з професіоналів, які мають досвід у психологічній допомозі та соціальній роботі. Ми надаємо безкоштовні консультації та підтримку у формі індивідуальних та групових занять, людям, які опинилися в складній життєвій ситуації такій як: наслідки війни, алкогольна та наркотична залежність, внутрішньо переміщеним особам. Та які сприяють покращенню емоційного стану та забезпеченню позитивної психологічної атмосфери. Наша мета - допомогти кожній людині знайти свій внутрішній баланс та здатність ефективно впоратися зі складними життєвими ситуаціями.

Ми віримо в потужний вплив нашого проєкту на місцеву спільноту та готові докладати максимум зусиль для забезпечення якісної та доступної психологічної допомоги. Наша команда відкрита до співпраці з іншими соціальними проєктами, організаціями та волонтерами, які ділять нашу місію та готові підтримати нас у нашій роботі. Саме тому наша команда розпочинає проєкт #Одеса_Добра.

Мета нашого проєкту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

• військових, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

• внутрішньо переміщених осіб;

• біженців з тимчасово окупованих територій;

• іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проєкту #Одеса_Добра - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Одесу Здоровою» та Одеської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням:

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою, координатор проєктів ГО «Роблю Одесу Здоровою»

Олександр ШУЛЯК

Тел. +380508872507