ДЕРЕВ БАГАТО НЕ БУВАЄ: НЕБАЙДУЖИЙ ЖИТЕЛЬ БОЛГРАДА ДОПОМІГ МІСТУ З САДЖАНЦЯМИ ТА ЇХ ПОСАДКОЮ

Дата: 23.03.2023 15:59

Жителі Болграда не могли не помітити, що місто стало чистіше та краще. Чому щодня сприяють не лише співробітники КП «Горводоканал» Болградської міської ради та бригада із озеленення при цьому підприємстві, а й небайдужі мешканці міста.

Так, цього тижня, завдяки корінному болградцю Олександру Назлимову, вздовж дороги вулицею 25 Серпня, на перехресті з вулицею Шпитальна, а також вулицею Інзовська, кут Шпитальної, і навпроти будівлі Укрпошти було висаджено клени.

«Так, у нашому місті, як і в будь-якому населеному пункті, частина якихось дерев згодом висихає та вимагає ліквідації. Але не менш важливо на місці викорчуваних висадити молоді, щоб місто наше було зеленим і тінистим. Дякую, на це відгукнувся житель Болграда Олександр Назлимов, який передав дев'ять кленів, і не просто передав, а допоміг із їхньою посадкою. Було б чудово, щоб його приклад наслідували й інші наші мешканці в міру можливості», - розповіла керівниця Інспекції з благоустрою Болградської міської ради Діана Петрик.

Болградська міська рада звертається до мешканців громади – якщо ви маєте можливість та бажання передати саджанці дерев, будь ласка. Зробити наш спільний будинок – громаду – кращим і зеленішим на роки, як колись для нас це робили попередні покоління, – справа благородна.