У ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ОГОЛОШЕНО НАБІР НА НАВЧАННЯ

Дата: 27.03.2023 14:38

На вас чекає Національна академія та Київський інститут Національної гвардії України.

Під час безкоштовного навчання ви будете знаходитись на повному продовольчому, речовому та фінансовому забезпеченні. Після випуску Ви отримуєте військове звання «лейтенант», 100% працевлаштування, заробітну плату від 30 тисяч гривень, отримання соціальних гарантій для військовослужбовця та членів його сім’ї, а також при відсутності нерухомості – виплата за піднайм житла.

Умови вступу та перелік необхідних документів Ви можете дізнатися за телефоном 063-236-02-22 або написавши нам в директ  в "Инстаграм" @komplekt_ngu_pivden