ПОДЯКА

Дата: 29.03.2023 09:27

Мешканцям Болградської територіальної громади, які отримують пенсійні виплати у березні поточного року в розмірі менш 3200 гривень, протягом десяті днів Болградською міською радою була надана гуманітарна допомога у вигляді 1247 спільних харчових наборів, які складалися з допомоги, що надійшла від Болградської військової районної адміністрації та ресурсів гуманітарного пункту міської ради.

Болградська міська рада висловлює щиру подяку працівникам структурних підрозділів міської ради, комунальній установі «Центр надання соціальних послуг», комунальному підприємству «Горводоканал» Болградської міської ради, мешканкам Болграду Галині та Раїсі, які приймали участь в розвантажуванні, фасуванні та видачи допомоги.

Особлива подяка відділу обслуговування громадян № 6 (Сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на чолі з начальником Світланою Пельтек – за  оперативне сприяння у видачі довідок пенсіонерам громади, що значно прискорило надання допомоги тим, хто особливо ії потребує.