ЗАРАДИ МИРНОГО МАЙБУТНЬОГО: КОЛЕКТИВ БОЛГРАДСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗШКОЛИ ЗРОБИВ СВІЙ ВНЕСОК В НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ

Дата: 30.03.2023 11:00

Навидь у воєнний час Болградська дитяча музична школа продовжую займатися естетичнім вихованням та розвитком талановитої молоді. І авжеж кожен викладач ії мріє про те, щоб як може раніше в нашому спільному будинку запанував мир.

А щоб допомогти його наблизити, колектив Болградської  дитячої музичної школи зібрав та передав своїй колезі, а зараз ще й волонтерці, Олені Лисак благодійну фінансову підтримку - на потреби 88-го окремого батальйону морської піхоти.

«Дякуємо захисникам та захисницям  за  можливість жити та навчати майбутнє покоління!», - зазначила директора Болградської дитячої музичної школи Валентина Ненкова, вручаючи гроші.

Віримо у ПЕРЕМОГУ!

Віримо у ЗСУ!