ЩЕ ОДНА КАТЕГОРІЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.03.2023 17:09

Це невелика за кількістю категорія, але та, що також потребує на допомогу у ці непрості часи. Тому що вони опинилася у складних життєвих обставинах.

А саме: постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи першої категорії; сім’ї загиблих (померлих) осіб, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою; сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО, сім’ї захоплених в полон або оголошених зниклими безвісті військових, зокрема співробітників правоохоронних органів, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України; сім’ї військовослужбовців, учасників добровольчих формувань територіальної громади, які загинули (померли) під час проходження військової служби та виконання службових обов’язків в період дії воєнного стану (при наявності сповіщення сім’ї про смерть, пов’язаної з захистом Батьківщини).

Вчора було надано 26 спільних харчових наборів мешканцям Болградської громади вище названих категорій.