У СЕЛІ ВИНОГРАДІВКА ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАЙМАТИСЯ БЛАГОУСТРІЄМ СКВЕРУ

Дата: 03.04.2023 16:46

Весна, як відомо, - час благоустрою. Чим у ці дні й зайняті мешканці села Виноградівка – не лише на особистих подвір'ях, а й у громадських місцях.

Киплять роботи в центральному сквері, що зветься у народі Курчу, де кілька років тому з'явилася спортивна та дитячі майданчики.

Днями у другій його частині було висаджено 10 ялівців та 5 саджанців горобин, які були закуплені Болградською міською радою та розподілені між населеними пунктами громади. Так само як і лавки, ліхтарі, альтанки та урни.

У сквері села Виноградівка встановлено 2 ліхтарі, 3 урни, три лавки та одна альтанка.

Тепер виноградівцям стане ще комфортніше проводити у цьому сквері своє дозвілля.

За інформацією Виноградівської сільської ради