ПЕДАГОГИ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ АТЕСТАЦІЮ

Дата: 06.04.2023 13:50

Вчора відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня, яке завершило атестацію педагогічних працівників закладів освіти Болградської міської ради у 2022-2023 навчальному році. Всього цього року атестації підлягали 52 педагогічних працівника. Всі вони виконали вимогу та в повному обсяг підвищили кваліфікацію.

На розгляд комісії ІІ рівня були надані матеріали тридцяти одного педагога, які підлягали атестації. Члени атестаційної комісії, керуючись принципами гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічних працівників, повноти, об’єктивності та системності оцінювання їх діяльності, вивчили досягнень кожного педагога, представлені директорами закладів освіти.

За результатами цього вивчення 15 педагогів підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», шістьом вона була присвоєна вперше. Одному педагогу була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

П’ять вчителів підтвердили відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист», а двоє отримали це звання. Педагогічне звання «старший учитель» підтвердили п’ять педагогів, чотирьом звання було присвоєно.

Також, було присвоєно звання «педагог-організатор-методист» та підтверджено звання «керівник гуртка-методист». Трьом вихователям закладів дошкільної освіти був встановлений 11 тарифний розряд. Троє заступників директорів з навчально-виховної роботи підтвердили свою відповідність займаній посаді. За клопотанням закладу освіти та на підставі відповідних документів одному педагогу атестація була перенесена на один рік.

Всі педагоги, які були атестовані, продемонстрували особисте творче зростання, педагогічну майстерність, найкращі професійні уміння та навички, підтвердили свій авторитет серед колег, учнів, вихованців та їх батьків.

За інформацією відділу освіти Болградської міської ради