ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ПОРЯДОК ВІДНОВЛЕННЯ ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ

Дата: 06.04.2023 13:59

Посвідчення учасника бойових дій втрачене / зіпсоване?

КРОК 1. Зберіть необхідні документи:

Заява про заміну зіпсованого / втраченого посвідчення з уточненням причин втрати. Обов’язково вкажіть у заяві номер мобільного телефону.

У разі втрати посвідчення (за можливості) – оголошення в газету про втрату документа із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, що на ньому вказані.

У разі пошкодження посвідчення – зіпсоване посвідчення.

Копія втраченого посвідчення (за наявності) або зазначення номеру, серії посвідчення та дати видачі.

Копії сторінок паспорту (1,2 та 11,12), копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Фотокартки розміром 3*4 – 2 шт.

КРОК 2. Надішліть документи на електронну пошту Мінветеранів dpi@mva.gov.ua

(фотокартки – поштовим зв’язком АТ “Укрпошта” на адресу Мінветеранів: м. Київ, пров. Музейний, 12, 01001).

P.S: Необхідно зібрати відповідний пакет документів та надіслати на пошту Міністерства у справах ветеранів України.

Звертаємо вашу увагу на те, що така можливість доступна для тих Захисників і Захисниць, які отримували статус Учасника бойових дій.