ДО ВІДОМА ДЕЯКІХ СІМЕЙ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.04.2023 16:08

Болградська міська рада запрошує членів сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, а також членів сімей померлих воїнів-інтернаціоналістів, які на момент смерті мали інвалідність, зареєстрованих на території БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (м. Болград, села Владичень, Виноградівка, Тополине, Оксамитне, Табаки, Залізничне), для отримання гуманітарної допомоги у вигляді харчових наборів.

Видача допомоги буде проводитися 12 квітня з 09.00 до 13.00 год. за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 30 (приміщення Будинку культури).

При собі потрібно мати:

- оригінал паспорту громадянина України,

- документи, що підтверджують реєстрацію на території Болградської громади,

- ідентифікаційний номер,

- оригінал та копію посвідчення, якій підтверджує статус

Додаткову консультацію можна отримати за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39 каб. 1.