ПОТРІБНО ОФОРМИТИ ІНВАЛІДНІСТЬ:З ЧОГО ПОЧАТИ

Дата: 10.04.2023 16:10

Чи можна отримати статус заочно, якщо, наприклад, людина за кордоном?
Де шукати роботу, на що звертати увагу при виборі роботодавця?
Як знайти садочок чи школу для дитини з інвалідністю?

Відповіді дає розділ «Людям з інвалідністю» на «Дія.Безбар’єрність» – https://bf.diia.gov.ua/categories/lyudu-z-invalidnistyu
Окрему статтю на порталі присвячено проєкту «На рівних». Це платформа як для шукачів роботи, так і для роботодавців, які хочуть працевлаштовувати без бар'єрів.
Тут також є особисті історії людей, які попри інвалідність і завдяки вірі у необмежені можливості, реалізують себе в улюбленій справі та ведуть активний спосіб життя.
ℹ️ «Дія.Безбарʼєрність» створено у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар'єрів» спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, а також Швеції. Аналітичну допомогу надавала Безбар'єрність.
#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree