ПАМ'ЯТНИК САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА У БОЛГРАДІ ВКОТРЕ ПОСТРАЖДАВ ВІД НЕКУЛЬТУРНОГО ВІДПОЧИНКУ

Дата: 10.04.2023 17:28

Теплі дні наприкінці минулого тижня, а також свято Благовіщення, яке випало на п'ятницю, надали людям право на відпочинок на лоні природи.

Не дивно, що у Болграді цим місцем став парк культури та відпочинку їм. Пушкіна, де для відпочиваючих обладнані альтанки з мангалами та урнами. Відпочивай на здоров'я, як то кажуть!

Але ні. Вранці наступного дня працівники, що стежать за підтриманням порядку на території пам’ятника садово паркового мистецтва, зіткнулися з наслідками, м'яко кажучи, далеко некультурного відпочинку.

Мало того, що кампанія, що відпочила вдосталь, відмінно повеселилася, судячи з залишеного після себе сміття, так ще й чомусь вирішила поламати урну, що стоїть поруч, викинувши її яр, що розташований неподалік.

Дальше - більше. Тієї ж ночі на іншій альтанці була відірвана одна з дошок лави, постраждала від рук вандалів ще одна.

Сезон відпочинку лише починається, але починається він дуже сумно. І можна як завгодно лаяти владу, але поки ми не навчимося – кожен! – берегти, що є, наше життя не зміниться на краще.

Сьогодні ворог руйнує цілі міста, стираючи їх з лиця землі. А в тихому Болграді, на жаль, є місцеві вороги, готові трощити і знищувати з неменшим розлюченістю.

Відео: КП «Горводокнал» Болградської міської ради