ДО ВІДОМА ДОВГОЖИТЕЛІВ І ДЕЯКІХ СІМЕЙ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.04.2023 11:28

Болградська міська рада повідомляє, що сьогодні, 13 квітня, з 13.00 до 16.00 та 14, 17, 18 квітня з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 год. за адресою: м. Болград, Поштова, 30 буде проводитися видача гуманітарної допомоги у вигляді харчових наборів наступним категоріям громадян, які зареєстровані на території Болградської громади (м. Болград, села Оксамитне, Тополине, Виноградівка, Владичень, Табаки, Залізничне).

А саме:

• довгожителям громади, яким станом на 01. 04.2023 року виповнилось 90 та більше років.

Для отримання допомоги представникам довгожителей при собі мати:

• оригінал паспорта довгожителя;
  • оригінал ідентифікаційного номера;
  • документ, що підтверджує реєстрацію на території Болградської громади.

Також гуманітарна допомога в ці дні буде надаватися багатодітним родинам (крім одиноких матерів, які отримали гуманітарну допомогу у квітні 2023 року) із розрахунку один харчовий набір на одну дитину, яка користується пільгою багатодітної родини.

При собі потрібно мати:

• оригінал паспорта;
  • оригінал ідентифікаційного номера;
  • документ, що підтверджує реєстрацію на території Болградської громади;
  • оригінал посвідчення батьків багатодітної родини.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. № 4 або за телефоном 04846 4 52 78