ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ВЕЛИКОДНЯ

Дата: 15.04.2023 15:43

Шановні мешканці Болградської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христа!

Великдень – найдобріше та найсвітліше свято. Але, на жаль, це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни.

Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій. Саме завдяки їхній самовідданості ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає Вас, дарує силу та зміцнює дух.

Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Пам’ятаймо, Ісус переміг смерть і дарував нам надію на вічне життя, на перемогу добра над злом.

Нехай Україна переможе. Вірю, що з благословення Воскреслого Ісуса Христа ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Батьківщину.

У день Великодня дозвольте побажати вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ