ПАРЛАМЕНТ ПІДТРИМАВ У ЦІЛОМУ ЗАКОНОПРОЕКТ №8378 «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТАТТІ 51 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

Дата: 18.04.2023 09:28

🔹Відповідно до Закону, набуття умінь і навичок надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу має стати обов’язковою частиною підвищення кваліфікації вчителів.

🔹Документ передбачає, що в умовах війни кожен вчитель має володіти інформацією про психологічні травми та техніки допомоги, а також вміти надати дітям психологічну підтримку.

🔹 Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного працівника протягом 5 років, яка оплачується за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, не може бути меншою за 150 годин.

🔹Документом встановлюється, що не менше 10% від цього часу будуть присвячені темам надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

Освітній Центр Верховної Ради України