ВОНИ ВИСТУПАЮТЬ – БОЛГРАД АПЛОДУЄ: ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ КИЇВСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО АНСАМБЛЮ ПІСНІ І ТАНЦЮ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 19.04.2023 15:24

Вчора з нагоди Дня прикордонника України на сцені КЗ "Центр культури та дозвілля" Болградської міської ради с аншлагом пройшов концерт столичного Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, присвячений побратимам, які боронять кордон нашої держави на півдні держави.

Крім прикордонників з ізмаіла ,Болграда, Рені, в заході взяли участь Болградський міський голова Сергій Димитрієв, державні службовці РВА, мешканці міста.

Півтори години, які складала насичена концертна програма, пролетіли непомітно, завдяки яскравим вокальним та хореографічним номерам столичних артистів-професіоналів, які подарували гарний настрій, позитивні емоції, а головне – віру в Перемогу України, ії єдність та силу.

«З початком бойових дій в Україні в репертуарі нашого колективу з’явилося чимало пісень воєнної тематики, хореографічних вистав, якими мі підіймаємо моральний дух наших мужніх прикордонників», - розповів зі сцени начальник ансамблю и ведучий концерту, Заслужений працівник культури, полковник Василь Неграй, якій також запам’ятався глядачам своєю харизмою та оригінальним стилем спілкування з публікою.