ЩОБ УНИКНУТИ ЗАГРОЗИ ПІДТОПЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ ПРОВУЛКІВ У БОЛГРАДІ

Дата: 20.04.2023 10:46

Комунальне підприємство «Горводоканал» Болградської міської ради розпочало здійснення заходу, яке спрямоване на те, щоб убезпечити від можливого підтоплення домоволодіння по провулках Болградський, Новий, Заводський, Миру у Болграді та дозволить надалі покращити тиск водопостачання.

Як розповів головний інженер КП «Горводоканал» Олег Жеков, йдеться про водопровідну трубу, що пролягає по названих провулках і живить насосну станцію в військовому містечку.

«В свій час цю трубу до насосної прокладали ще військові. Житлових провулків тоді ще не було. Вони почали забудовуватись після. Однак стало зрозумілим, що це може рано чи пізно привезти до підтоплення домоволодінь – адже труба стара, та й тиск води бажає кращого. Тому Болградською міською радою було ухвалено рішення провести роботи щодо відведення цього трубопроводу з житлового сектора на територію загального користування з наступною заміною її на пластикову», - зазначив фахівець.

Як тільки погода нормалізується, роботи будуть продовжені та доведені до свого логічного завершення.