ТЕПЕР УЖЕ ОФІЦІЙНО: ВИКОРИСТАННЯ СТАРИХ НАЗВ ВУЛИЦЬ/ПРОВУЛКІВ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ НЕМОЖЛИВЕ

Дата: 20.04.2023 12:51

Про це повідомила начальник відділу містобудування та архітектури, будівництва, ЖКГ та державного архітектурно-будівельного контролю Болградської міської ради Людмила Арнаут.

«На адресу нашого відділу надійшов офіційний лист від Одеської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», згідно з яким вже внесено зміни до переліку вулиць населених пунктів Болградської територіальної громади до словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку із перейменуванням низки вулиць у рамках закону про дерусифікацію», - наголосила головний архітектор району.

За її словами, відтепер у всіх офіційних документах не мають використовуватися старі назви перейменованих вулиць.

Для зручності наведемо їхній перелік нижче.