ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОВІДОМЛЯЄ: ВИЯВЛЕНО НЕБЕЗПЕЧНІ ГОРІХИ

Дата: 25.04.2023 11:29

Волоські горіхи, які з України експортувалися до Німеччини, виявилися небезпечними. У ядрах горіхів виявили афлатоксини. Про це Болградську міську раду повідомило Болградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

У інформації йдеться, що отримано інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах #RASFF стосовно виявлення афлатоксинів (B1 = 3,9; Tot. = 5,1 / B1 = 59,8; Tot. = 85,1 мкг/кг - ppb) в ядрах волоських горіхів.

Горіхи експортувались з України через Румунію (вантажовідправник: Transilvania Nuts S.R.L.) до Німеччини (оптовик: Bäko Zentrale Nord eG).

У Держпродспоживслужбі також звернулися до операторів ринку.

«У разі виявлення невідповідності, повідомити Болградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області», – йдеться у повідомленні.

Фото демонстраційне