В ТАБАКАХ РЕМОНТУЮТЬ БУДІВЛЮ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ

Дата: 27.04.2023 16:51

У селі Табаки Болградської громади розпочали  ремонт місцевої бібліотеки - філії комунального закладу "Болградська ЦБС". Це справді подія, тому що  востаннє її ремонтували  дуже давно,   вікна та двері втратили свою функціональну спроможність.

Так, сьогодні в бібліотеці було  встановлено металопластикові 6 вікон та 5 дверей.  Також в планах зробити внутрішній ремонт.

Зауважимо, що бібліотеки давно перестали бути просто читальнями. На їх базі в Болградській громаді проводяться для читачів  різні активності, заходи, діють гуртки та проводяться майстер-класи. Тому тут має бути комфортно як відвідувачам, так і працівникам.

За інформацією КЗ "Болградська централізована бібліотечна система"