ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА УКРАЇНИ

Дата: 30.04.2023 10:35

Шановні охоронці державних рубежів! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем прикордонника!

Це свято справжніх захисників України, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.

З 2023 року День прикордонника набрав нового сенсу, оскільки у повномасштабним вторгненням росії в Україну у 2022 році саме ви першими стали на захист своєї держави.
Нажаль й серед прикордонників є ті, хто віддав саме цінне за свободу України. Вічна пам’ять Героям!

І сьогодні, в цей нелегкий для нашої країни час, ви продовжуєте гідно стояти на захисті Батьківщини та її територіальної цілісності.

Висловлюю глибоку вдячність вам - мужнім людям, які сумлінно і самовіддано виконують почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої України.

Бажаю вам і вашим сім’ям мирного неба, міцного здоров’я, щастя та всіляких життєвих гараздів. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові, здобуття якнайшвидшої перемоги.

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ