УВАГА: В УКРАЇНУ ЗАВЕЗЕНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПОПКОРН

Дата: 03.05.2023 10:33

В Україну з Іспанії завезли небезпечну кукурудзу для попкорну. Про це Болградську міську раду повідомило Болградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

«З метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів, щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASSF) № 2023.2025, стосовно виявлення хлорпірифосу у кукурудзі для приготування попкорну, що експортувалась з Іспанії (виробник: Liven SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Фоні Коммерц», вул. Гоголівська 1А, 07408)», - говориться в листі.

У продукції знайшли хлорпірифос, який викликає гострий токсичний вплив на людину та вражає нервово-м'язові зв'язки.

Держпродспоживслужба закликає в разі виявлення такої продукції, повідомити про це Болградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.