ДО ВІДОМА ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ СІМЕЙ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ТА ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 04.05.2023 17:06

Болградська міська рада інформує, що відповідно до Програми соціального захисту населення Болградської територіальної громади розпочата процедура надання соціальних виплат сім’ям загиблих (померлих) військових, які брали участь в бойових діях в Р. Афганістан на території інших країн.

Фото демонстраційне

А також сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО, сім’ям захоплених в полон або оголошених зниклими без вісті військових, які брали участь у проведенні антитерористичній операції на Сході України та які зареєстровані та проживають на території Болградської територіальної громади.

Для подання відповідних документів на отримання соціальних виплат потрібно до 10 травня включно звернутися до КУ «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. №1.

Додаткова інформація за тел. (04846) 4-52-78

Звертаємо увагу, що про порядок надання соціальних виплат іншим особам, які зареєстровані та проживають в Болградській громаді, буде повідомлено окремо.