СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 09:55

Шановні мешканці Болградської громади!

У День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми по-особливому вшановуємо подвиг українського солдата, із великим сумом та вдячністю згадуємо усіх, хто наближав довгоочікуваний мир шляхом боротьби з ворогом впродовж років.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився і виніс на своїх плечах тягар від нацистської навали. Хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від голоду та ран.

Велич втрат та трагізм жорсткого винищення українського народу – це щоденне нагадування про те, що жоден суспільний конфлікт не можна вирішувати з позицій військового протистояння, анексій, агресій.

Сьогодні наша країна, нажаль, знову у стані війни. А наші бійці ціною власних життів, як їх діди та прадіди, боронять рідну землю, цілісність своєї держави.

Висловлюємо шану українським військовим, добровольцям, які щодня захищають український народ від російського агресора.

Вічна пам’ять полеглим!

Віримо, що зрештою таки настане день перемоги і над цим ворогом. Бо український народ народжений бути вільним.

С повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ