ДО ВІДОМА ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ТА ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.05.2023 09:57

Болградська міська рада повідомляє, що 15, 16 травня з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 год. за адресою: м. Болград, Поштова, 30 буде проводитися видача гуманітарної допомоги у вигляді харчових наборів одиноким матерям, які зареєстровані на території Болградської громади (місто Болград, села Оксамитне, Тополине, Виноградівка, Владичень, Табаки, Залізничне).

Для отримання допомоги при собі мати:

- оригінал паспорта;

- оригінал ідентифікаційного номера;

- оригінал довідка або витяг, що підтверджує пільговий статус;

- документ, що підтверджує реєстрацію на території Болградської громади.

Звертаємо увагу, що харчові набори сформовані по картонних коробках , тому прохання – мати при собі пакет для їх зручного транспортування.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. № 1, 4, 11 або за телефоном 04846 4 52 78, 4 36 04