15 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Дата: 15.05.2023 14:01

Шановні мешканці Болградської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Родина —це опора та надія для кожної людини. Повага до батька, матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з них проростають здобутки кожного нового покоління.

Щиро бажаю кожній родині мирного неба над головою, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. Нехай наші захисники повернуться живими, а молитва матері та батька збереже під час захисту Батьківщини!

Зі святом вас!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ