Оприлюднення рішень Болградської міської ради

Дата: 16.05.2023 14:58

Згідно п.5 ч.3. ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Болградська міська рада розміщює копію рішення 53 сесії,  яке підлягає оприлюдненню :
№1594-VIII "Про звіт Болградського міського голови про діяльність виконавчих органів Болградської міської ради, в тому числі про виконання державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2022 рік"
№1595-VIII "
Про звіт старости Владиченського старостинського округу Болградської територіальної громади Одеської області про стан роботи у 2022 році"
№1596-VIII "Про звіт старости Залізничненського старостинського округу Болградської територіальної громади Одеської області про стан роботи у 2022 році"
№1597-VIII "Про звіт старости Оксамитненського старостинського округу Болградської територіальної громади Одеської області про стан роботи у 2022 році"
№1598-VIII "
Про звіт старости Табаківського старостинського округу Болградської територіальної громади Одеської області про стан роботи у 2022 році"