ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ГРОМАДИ – ПІД КОНТРОЛЕМ ФАХІВЦІВ

Дата: 17.05.2023 09:40

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини в Болградській територіальній громаді за участю Болгрдського міського голови Сергія Димитрієва.

Цього разу комісією було розглянуто п’ять питань, які чи інакше стосуються подальшої долі дітей громади. Про них доповіла начальник служби у справах дітей Болградської міської ради Марина Мохначева.

А саме – про доцільність повернення з Ізмаїльськогор центру соціально-психологічної реабілітації дітей двох малолітніх дітей; про стан виконання батьківських обов’язків; про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини 2020 року народження с батьком.

Ще два питання стосувалися одразу двох клопотань одного з освітнього закладу громаді щодо вжиття виховних заходів стосовно двох учнів.

Зазначимо, Болградський міський голова міської ради взяв під особистий контроль підлітка, схильного до девіантної поведінки та запросив на особистий прийом дитину після закінчення навчального року.