З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МУЗЕЇВ

Дата: 19.05.2023 15:51

Вчора працівники музеїв відзначали своє професійне свято – Всесвітній день музеїв. З цього приводу до Болградського історико-етнографічного музею завітали Болградський міський голова Сергій Димитрієв та його заступниця Ганна Мунтянова.

Сергій Димитрієв не лише подякував хранителям історії за високу професійну майстерність, плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, а й нагородив Почесними грамотами наукового працівника Болгрдскього історіко-етнографічного музею Ніну Гейко та охоронника Олександра Чердарова.

Також Почесні грамоті співпрацівникам скарбниці історії вручили начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура та голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.

Справжнім подарунком для усіх присутніх в цей день став візит до музею уродженця Болграда, українського письменника, перекладача, журналіста, сценариста, режисера, автора книжок оповідань та повістей Владислава Таранюка.

Фото Болградської РВА