БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРЕДСТАВИВ НОВУ ОЧИЛЬНИЦЮ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 22.05.2023 11:47

На минулій апаратній нараді Болградский міський голова Сергій Димитриєв представив керівникам структурних підрозділів Болградської міськради нову начальницю відділу освіти Болградської міськради Ірину Гончарову.

«Сподіваюсь, разом ми зможемо удосконалити сферу освіти громади», - сказав Сергій Димитрієв.

Ірина Миколаївна Гончарова народилася в Болграді, в родині вчителів, має багатий педагогічний досвід.

Свою трудову діяльність вона розпочала у 1994 році на посаді вчителя математики Чернянської середньої школи Красноокнянського району. Також працювала в закладах освіти Болградського району вчителем математики, фізики та економіки. З грудня 2015 року по травень 2023 року була заступником директора з навчально-виховної роботи Болградського ліцею №2.

За часи роботи в закладах освіти постійно працювала над вдосконаленням власного педагогічного досвіду. Має понад 20 статей у періодичних педагогічних виданнях, а також авторське свідоцтво на об’єкт інтелектуальної власності, здобула кваліфікацію екзаменатора ЗНО та експерта з робіт, виконаних румунською мовою та експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

У вересні 2021 року вступила до аспірантури Ізмаїльського державного гуманітарного університету.