У БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ПРОВЕЛИ РЕМОНТ ТА ОСНАЩЕННЯ КАБІНЕТУ ЩЕПЛЕНЬ

Дата: 22.05.2023 15:40

Адміністрація та співробітники КНП «Болградського районного центру ПМСД» Болградської міської ради дякують Міжнародному медичному корпусу за плідну співпрацю та підтримку центру у ремонті та оснащенні кабінету щеплень відділення ЗПСМ м. Болград.

Одночасно з цим Міжнародна організація «ЮНІСЕФ» виділила холодильник для зберігання вакцин. Холодильник встановлений та функціонує. Кабінет працює в штатному режимі.

Медичні працівники центру запрошують дітей та дорослих Болградської ОТГ приходити на щеплення в оновлених умовах.

За інформацією КНП «Болградський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Болградської міської ради