УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Дата: 22.05.2023 17:09

Болградська міська рада оголошує конкурс на посаду завідувача сектором міжнародних зв’язків та інвестицій та головного спеціаліста сектору міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради.

Вимоги до кандидата на посаду завідувача сектором:

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною та англійською мовами;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста сектору:

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

За додатковою інформацією звертатися за адресою м. Болград, вул. Шпитальна, 45, Болградська міська рада, каб. №12 або за телефоном 04846-4-13-52. Також своє резюме та контактні дані можете надсилати на електронну поштову скриньку Болградської міської ради miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua