В УКРАЇНІ ВСТАНОВИЛИ НОВИЙ ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Дата: 30.05.2023 09:43

Відтепер в Україні офіційним вихідним днем буде не 9, а 8 травня.

Як повідомив народний депутат Ярослав Залізняк на своєму телеграм-каналі, таке рішення ухвалила Верховна Рада 317 голосами, підтримавши в цілому законопроєкт № 9278 «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років».

«З метою відновлення історичної правди та справедливості Україна як невід’ємна частина великої європейської родини має відзначати День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років разом з усією Європою і всім цивілізованим демократичним світом саме 8 травня», — зазначається в пояснювальній записці до законопроєкту.

Додамо, що на час воєнного стану державні вихідні можуть не надавати — рішення ухвалює роботодавець.